O firme

Firma Symbiom s.r.o. bola založená v roku 1999. Naša firma sa zaoberá výskumom, vývojom, výrobou a použitím prípravkov na úplne prírodnej báze, ktoré slúžia ako výživa a ochrana rastlín. V súčasnej dobe firma ako jediná v SR dodáva na trh produkty s mykorhíznymi hubami.

Od svojho založenia sme postupne vyvinuli 4 základné produkty, ktorých základom sú pôdne mykorhízne huby. Ide o prípravky: SYMBIVIT®, ECTOVIT ®, RHODOVIT ® a TURFCOMP®.

Naša firma taktiež vyvinula dva doplnkové prípravky na ešte účinnejšie pestovanie rastlín. Aj tieto produkty sú výsledkom mnohoročného výskumu a snahy pomôcť pestovateľom s ich problémami a ťažkosťami. Jedná sa o úplne prírodné hnojivo CONAVIT® a úplne unikátny prípravok zadržiavajú pôdnu vlhkosť PLANTASORB®.


PREČO VERIŤ PRODUKTOM FIRMY Symbiom?

  • Našim prvoradou úlohou nie je predaj samotný, ale veľkú pozornosť venujeme podpore našim zákazníkom, snahe pomôcť im s ich problémami a poskytnúť im odbornú pomoc.
  • Produkty firmy Symbiom sú vyrábané na základe hlbokých znalostí z odboru mykológia a boli úspešne testované v rade pokusov v ČR i v zahraničí.
  • Ako jediní na svete dokážeme vyrobiť kvalitné mykorhízne prípravok pre vresovcovité rastliny (rododendrony, azalky, čučoriedky, atď.).
  • Firma Symbiom má distribučnú sieť v krajinách celého sveta a čerpá z medzinárodných poznatkov.
  • Firma Symbiom s.r.o. svojim zákazníkom poskytuje kompletný poradenský servis. Sme otvorení Vašim otázkam a uvítame Vaše pripomienky či poznatky.

Čo prináša spojenie mykorhíznych húb a rastlín?

 

Prírodné pestovanie
bez chémie

 

Zníženie potreby
zálievky a hnojenia

 

Zvýšenie odolnosti
rastlín

 

Vyrovnaný rast
a vyššia plodnosť

 

Zvýšený obsah
prospešných látok

 

Spolužitie
na celý život

Zistite, ktorý z našich produktov
je vhodný pre vaše rastliny.

Radi by ste sa niečo spýtali? Napíšte nám!